Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi- Pazar 07:00-20:30

Cilt Bakımı


Cilt sağlığı için sağlıklı ve dengeli bir yaşam ve beslenme planı, egzersizler ve yeterince dinlenebilmek büyük önem taşımaktadır. Ancak günümüz modern ve kent yaşamını şartlarında bu dengeli ve stressiz yaşam standartını tuturabilmek oldukça güçtür. Bu durumda cilt güzelliğini koruyabilmek için kozmetik gibi ilave uygulamalara gerek duyulmaktadır. Cilt bakımı, insanın kendini tazelenmiş, zinde ve güzel hissetmesi için çoğunlukla kadınların baş vurduğu bir işlemdir. Adı üzerinde cilt üzerine birtakım bakım ve onarım uygulamalarını kapsamaktadır.

Kozmetikte, teknoloji ve imkanların gelişmesi ve bilinç düzeyinin artması ile birlikte baş döndürücü ilerlemeler yaşanmaktadır. Yeni hammedelerin kullanılması ile elde edilen bakım ürünleri ile parlak, taze ve sağlıklı bir cilde her koşulda sahip olmak mümkündür.

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevremizle olan ilişkilerimizin işteki performansımızın ayrıca moral eğrimizin yüksek olmasında çok önemli katkıları olacağı açıktır. Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Ayrıca cildimizin normal işlevini sürdürebilmesi için de cilt tipine uygun ürünlerle bakım yapmak son derece önemlidir.