Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi- Pazar 07:00-20:30

Kalıcı Brezilya Fönü


Brezilya fönü uygulaması saçın tabakalarına girerek saça tamamıyla keratin yükleme işlemidir. Bayanların en büyük sorunlarından biri olan kabaran ve şekil almayan saçlar, brezilya fönü ile daha sağlıklı ve kontrol altına alınabilir. Saçı kontrol altına alarak kabarma, tiftiklenme, kuruluk, yanık ve dökülme gibi etkenlerin ortadan kalkmasını sağlayan, bakımda içeriğinde formaldehit bulunmayan ilaçlarla yapıldığında saçlarınızın daha güçlü ve parlak olmasına yardımcı olur.

Bir nevi saç botoks işlemidir.işlem sonrasında saçlar sağlıklı haline kavuştuğu gibi saçlarınızdaki kabarmalarda gittiğinden dolayı saçlarınız düz olarak çıkmaktadır.İşlem sülfatsız, tuzsuz, parabenssiz ve formaldehit de olmayan şampuanlarla yıkandığında saçlardaki düzlük ortalama 3 ile 8 ay arası etkisini göstermektedir.


Profesyonel brezilya fönü uygulaması mı yaptırmak istiyorsunuz? Kaliteli hizmet veren Malatya'da bir kuaför mü arıyorsunuz?  Sibel Arslantuğ ,saçlarınıza en iyi brezilya fönü yeniliği kazandıracak deneyime sahip Malatya şehrinin en iyi saç bakım uzmanıdır. Ayrıca, kampanyalı fiyatlarla en uygun brezilya fönü yapan Malatya kuaförleri arasında yerimizi almaktan mutluyuz. Siz de Malatya'da brezilya fönü hizmeti verdiğimiz müşteri yorumlarımıza lütfen göz atın ve bizi bugün arayarak iletişime geçin!