Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi- Pazar 07:00-20:30

Porselen Makyaj (Kryolan)


Elbette kadın olarak makyaj kendine olan özgüvenin en önemli temsilcisidir. Dik bir duruş, kendine güvenen bakışlar, kendine yakışan son moda hoş bir kıyafet şüphesiz tamamlayıcısı olmadan olmaz, makyaj da tabi ki bu tamamlayıcıdır. Kusursuz olmalıdır. Bir kadının makyajı özellikle katıldığı özel gecelerde ve davetlerde de bir o kadar kalıcı olabilmelidir. Porselen makyaj da kadınların imdadına bu anlarda koşar. 

Porselen Makyaj Nedir ? 

Porselen makyaj, yüzünde rahatsız edici şekilde izleri olan kişilere yapılır. Daha çok gelinlere ve ekran karşısına çıkacak kişilere uygulanır. Eğer cildinizde aşırı derecede bir yara izi ya da sivilce izleriniz varsa, sizde porselen makyaj yaptırabilirsiniz.

Porselen Makyaj Nasıl Yapılır ? 

Porselen makyaj uzmanlar tarafından kişiye özel ürünler ile yapılmalı. Çünkü hata götürmeyen bir işlem ve çıkarılması da zor olan bir uygulama olduğu için işi uzmanına bırakmanızı tavsiye ederiz.

Daha çok gece ve gelin makyajlarında yapılması tavsiye edilen porselen makyaj, özel kozmetik ürünler ile yapılan bir makyaj türü.Gündüz yapılması kesinlikle tavsiye edilmez çünkü güneş ışığı ile yüzünüzdeki tüm uygulamaların detayları belli olacaktır.

Porselen makyaj toplamda 42 saat sıcağa dayanabiliyor ve sudan etkilenmiyor. Porselen makyaj yaptırdıktan sonra terleme olduğunda makyajınızda akma olmaz.