Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi- Pazar 07:00-20:30

Yeni Stil Topuzlar


Uzman ekibimizin profesyonel dokunuşları ile yüzünüze en uygun saç tasarımı ve reklendirmesini yapıyoruz. Yeni Stil Topuz Tasarımlarımız ; 

Kısa Saç Topuz Modelleri 

Kısa saç topuz yapmak çoğu kişi için bir problem gibi görünse de aslında saçınız kısa olsa da yapabileceğiniz topuz modelleri bulunuyor. Bunlar hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanabileceğiniz topuz saç modelleridir.

Dağınık Topuz Modelleri

Düğünlerin olmazsa olmazı dağınık topuz, kadınlar en çok tercih ettiği saç modellerinin başında yer alıyor. Özel günlerden günlük yaşantıya kadar birçok durumda dağınık topuzları görmek mümkün. Bazen örgüler, bazen bukleler, bazense çiçek ve tokalarla süslenmiş dağınık topuzu gelin başı olarak bile kullanabilirsiniz.Dağınık topuzlar, kadınlar arasında o kadar popüler ki, zamanla sadece düğünlerde değil, günlük hayatta bile kullanılır oldu.

Abiye Topuz Modelleri

Abiye topuz modelleri en çok kullanılan topuz modelidir. Özel günlerde saç denince ilk akla gelen model topuz saç modelleridir. Bu tip özel günler için kullanabileceğiniz sayısız abiye topuz modeli bulmak mümkün.

Arkadan Tokalı Topuz Saç Modelleri

Gelinlik tercihiniz straplez ise dağınık topuzu boyun kısmı açıkta kalan bir gelinlik ise dağınık ve salaş topuzu yakası kapalı ya da hakim yaka gibi bir gelinlik ise seçiminiz tepeden sıkıca toplanmış bir topuzu seçebilirsiniz.

İkili Topuz Saç Modelleri

Son dönemde özellikle genç kızlar tarafından yeniden moda olan topuz modellerinden biri de ikili topuzlar oluyor. Oldukça sevimli görünen bu topuzları hem günlük hayata hem de özel günlere uyarlamak mümkün.